Odkupimy twój samochód marki Smart.

Smart to niemiecki producent małych samochodów, który został założony w 1994 roku i należy do koncernu DaimlerChrysler. Inicjatorem stworzenia marki był założyciel firmy Swatch, Nicolas Hayek. Nazwa powstała w wyniku połączenia pierwszej litery współpracujących marek Swatch i Mercedes oraz słowa „art” (ang. sztuka).

Pierwsze samochody marki Smart zjechały z taśmy produkcyjnej już w 1998, a Mercedes przy tej okazji przejął od Hayeka resztę udziałów w firmie. Smart był dostępny w trzech modelach: ForTwo, ForFour oraz Roadster (nie licząc wersji kabrio).  Od 2014 roku powstaje już III generacja tego modelu oraz II generacja ForFour.

Samochody były całkowicie unikalne i niszowe, pierwsze miejskie pojazdy tego typu. Założenia Smarta były proste: auto miało być małe, dwuosobowe, z bagażnikiem pozwalającym zmieścić skrzynkę piwa i siatkę zakupów, a przy tym tani i bezpieczny. Ponadto miał to być pierwszy samochód miejski, który można było zaparkować praktycznie wszędzie.

Jeżeli na próżno szukasz kupca na swój samochód marki Smart a ogłoszenie na portalach aukcyjnych i sprzedażowych nie skutkuje, sprawdź co możemy Ci zaoferować. Stan techniczny, typ silnika, model czy też wyposażenie pojazdu niema znaczenia. Nie czekaj dłużej i nie trać już więcej czasu – skorzystaj z naszej oferty. Za gotówkę, w klika minut odkupimy od Ciebie auto. Od wyczekiwanej sprzedaży dzieli Cię tylko jeden telefon.

Modele marki Smart objęte ofertą skupu:

  • Fortwo
  • Forfour
  • Roadster

Rocznik pojazdu:

Skup samochodów marki  Smart obejmuje pojazdy wyprodukowane w latach 2000-2018.

Stan techniczny:

Skupujemy auta marki Smart bez względu na ich stan techniczny i wygląd zewnętrzny, od osób prywatnych czy też firm, korporacji taxi, zakładów pracy, instytucji publicznych a nawet fundacji. Nasza oferta obejmuje również samochody sprowadzone z zagranicy. Wszystkie pojazdy muszą być zarejestrowane w Polsce.

 

Pozostajemy do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu.

W przypadku pytań proszę dzwonić lub wysłać zapytanie za pomocą formularza do wyceny auta, który znajduje się na stronie.

Skontaktuj się z nami, przyjedziemy, zapłacimy, zabierzemy!