Skup Samochodów Bielsko-Biała

Jeżeli pragniesz błyskawicznie pozbyć się bezużytecznego auta, lecz brakuje Ci czasu, żeby się zająć wywieszaniem ogłoszeń o sprzedaży, napisz do nas! Skupujemy wszystkie pojazdy produkowane od roku 2000, zarówno osobowe jak i dostawcze, nieuszkodzone a także niekompletne. Skup Samochodów Bielsko-Biała odkupi pojazdy bez względu na ich stan techniczny czy wizualny, zarówno od osób indywidualnych, firm, czy instytucji społecznych.

Sprawdź wszystkie marki aut, jakie skupujemy.

Jeżeli zależy Ci na szybkiej sprzedaży, bezpieczeństwie transakcji a także profesjonalizmie obsługi, to dobrze trafiłeś! Dzięki nam, nie będziesz musiał dłużej zastanawiać się, co zrobić, żeby szybko pozbyć się auta!

Skup Samochodów Bielsko-Biała – Jak to działa?

 1. Kontaktujesz się z nami – Podstawowym krokiem który musisz poczynić jest zgłoszenie pojazdu na sprzedaż. Masz możliwość zrobić to telefonicznie, mailowo, lub poprzez formularz kontaktowy.
 2. Ustalamy termin – Szanując Twój cenny czas umawiamy się na najbardziej odpowiedni dla Ciebie termin.
 3. Przyjeżdżamy pod określony adres – Pamiętaj, że dojazd do klienta jest zawsze bezpłatny. Jeżeli, masz taką możliwość, jesteśmy w stanie przyjechać do Ciebie nawet w ciągu kilku godzin.
 4. Dokonujemy wyceny auta – Szacujemy stan Twojego samochodu i ustalamy sumę, jaką za niego otrzymasz. Nasze stawki, są często wyższe niż te, które przedkładają dealerzy.
 5. Sporządzamy umowę – Tak, jak w przypadku każdej innej transakcji, dbamy o formalności. Spisujemy umowę kupna-sprzedaży, w dwóch egzemplarzach – dla Ciebie i dla nas.
 6. Wypłacamy pieniądze – Ustaloną kwotę wypłacimy od razu po podpisaniu dokumentu. Oczywiście, możesz wybrać dogodną dla siebie formę zapłaty.
 7. Odbieramy od Ciebie zakupiony samochód – Pracownicy naszej firmy bezzwłocznie zabierają zakupiony pojazd.

Gwarancja:

 • Dojedziemy do wskazanego przez Państwa miejsca.
 • Zakupimy je natychmiast po ustaleniu ceny odkupu samochodu.
 • Zapłacimy w dowolnej, najbardziej dla Państwa dogodnej formie.
 • Zakup samochodu potwierdzamy umową kupna-sprzedaży.
 • Skup Samochodów Bielsko-Biała zapewnia uczciwość i rzetelność.
 • Świadczymy skup aut na terenie województwa Małopolskiego, Opolskiego i Śląskiego.

Pełna transakcja odbywa się podczas zaledwie jednego spotkania. Nie masz potrzeby martwić się, że zostaniesz oszukany, ponieważ otrzymasz gotówkę i kopię umowy kupna-sprzedaży, jaką wspólnie sporządzimy.