Skup Aut Bieruń-Lędziny

Jeżeli potrzebujesz w mgnieniu oka sprzedać bezużyteczne auto, a brakuje Ci czasu, aby się zająć zamieszczaniem informacji o sprzedaży, skontaktuj się z nami! Skupujemy wszystkie auta produkowane od 2000 roku, zarówno osobowe jak i dostawcze, nieuszkodzone i niekompletne. Skup Aut Bieruń-Lędziny odkupi samochody bez względu na ich stan techniczny i wizualny, zarówno od osób prywatnych, przedsiębiorstw, czy też instytucji publicznych.

Zobacz wszystkie marki aut, jakie skupujemy.

Jeśli zależy Ci na szybkiej sprzedaży, bezpieczeństwie a także profesjonalizmie obsługi, to dobrze trafiłeś!
Dzięki naszej firmie, nie musisz dłużej zastanawiać się, co zrobić, żeby błyskawicznie pozbyć się auta!

Skup Aut Bieruń-Lędziny – Jak to działa?

 1. Kontaktujesz się z nami – Pierwszym krokiem który musisz wykonać jest zgłoszenie auta do sprzedaży. Masz możliwość zrobić to dzwoniąc do nas, pisząc maila, bądź poprzez formularz kontaktowy.
 2. Ustalamy spotkanie – Szanując Twój cenny czas ustalamy najbardziej odpowiedni dla Ciebie termin.
 3. Przyjeżdżamy pod określony adres – Oczywiście dojazd do klienta zawsze jest darmowy. Pod warunkiem, że masz taką możliwość, jesteśmy w stanie dojechać do Ciebie nawet w ciągu kilku godzin.
 4. Wykonujemy wycenę pojazdu – Oceniamy stan Twojego auta i ustalamy kwotę, jaką możemy zapłacić. Nasze stawki, są w wielu przypadkach lepsze niż te, które oferują dealerzy.
 5. Spisujemy umowę – Tak, jak w przypadku każdej innej sprzedaży, dopełniamy formalności. Spisujemy umowę kupna-sprzedaży, w dwóch egzemplarzach – dla Ciebie i dla nas.
 6. Wypłacamy gotówkę – Gotówkę wypłacimy od razu po podpisaniu umowy. Oczywiście, sam możesz wybrać dogodną dla siebie formę zapłaty.
 7. Odbieramy kupiony samochód – Pracownicy naszej firmy niezwłocznie zabierają kupiony pojazd.

Gwarantujemy:

 • Dojedziemy do wskazanego przez Państwa miejsca.
 • Zakupimy je natychmiast po ustaleniu ceny odkupu samochodu.
 • Płacimy w najwygodniejszej dla Państwa formie.
 • Odkup samochodu w oparciu o zawarcie umowy kupna-sprzedaży.
 • Skup Aut Bieruń-Lędziny, zapewnia uczciwość i rzetelność.
 • Świadczymy skup aut na obszarze województwa Śląskiego, Opolskiego i Małopolskiego.

Cała transakcja odbywa się podczas zaledwie jednego spotkania. Nie musisz niepokoić się, że zostaniesz oszukany, ponieważ dostaniesz gotówkę i kopię umowy kupna-sprzedaży, którą wspólnie sporządzimy.