Skup Aut Jaworzno

Jeśli potrzebujesz ekspresowo pozbyć się niepotrzebnego auta, natomiast brakuje Ci czasu, aby się zająć zamieszczaniem informacji o sprzedaży, zadzwoń do nas! Skupujemy wszystkie auta produkowane od 2000 roku, zarówno dostawcze jak i osobowe, nieuszkodzone oraz uszkodzone. Skup Aut Jaworzno odkupi pojazdy bez względu na ich stan techniczny i wizualny, zarówno od osób prywatnych, firm, czy też instytucji publicznych.

Zobacz wszystkie marki aut, jakie skupujemy.

Jeśli zależy Ci na szybkości, bezpieczeństwie transakcji oraz sprawności, to dobrze trafiłeś!
Dzięki nam, przestaniesz dłużej zastanawiać się, co zrobić, żeby ekspresowo sprzedać swoje auto!

Skup Aut Jaworzno – Jak działamy?

 1. Kontaktujesz się z nami – Pierwszym krokiem jaki musisz poczynić jest zgłoszenie samochodu do sprzedaży. Możesz to zrobić dzwoniąc do nas, wysyłając e-mail, albo przez formularz kontaktowy.
 2. Ustalamy termin – Ceniąc Twój czas ustalamy najbardziej dogodny dla Ciebie termin.
 3. Przyjeżdżamy pod określony adres – Pamiętaj, że dojazd do klienta zawsze jest bezpłatny. Jeśli, masz taką możliwość, jesteśmy w stanie przyjechać do Ciebie nawet w ciągu paru godzin.
 4. Dokonujemy wyceny auta – Szacujemy stan Twojego auta i ustalamy sumę, jaką za niego otrzymasz. Oferowane przez nas stawki, są niejednokrotnie wyższe niż te, które przedkładają dealerzy.
 5. Sporządzamy umowę – Tak, jak w wypadku każdej innej sprzedaży, pilnujemy formalności. Podpisujemy umowę kupna-sprzedaży, w dwóch egzemplarzach – dla Ciebie i dla nas.
 6. Wypłacamy gotówkę – Ustaloną kwotę wypłacamy natychmiastowo po podpisaniu dokumentu. Oczywiście, sam możesz wybrać dogodną dla siebie formę wynagrodzenia.
 7. Odbieramy od Ciebie kupiony samochód – Nasi pracownicy od razu odbierają zakupiony pojazd.

Gwarancja:

 • Dojedziemy do wskazanego przez Państwa miejsca.
 • Zakupimy je natychmiast po ustaleniu ceny odkupu samochodu.
 • Płacimy w najwygodniejszej dla Państwa formie.
 • Odkup samochodu w oparciu o zawarcie umowy kupna-sprzedaży.
 • Skup Aut Jaworzno, zapewnia uczciwość i rzetelność.
 • Prowadzimy skup aut na terenie województwa Małopolskiego, Opolskiego i Śląskiego.

Cała transakcja odbywa się podczas zaledwie jednego spotkania. Nie masz potrzeby martwić się, że zostaniesz oszukany, ponieważ otrzymasz gotówkę i kopię umowy kupna-sprzedaży, którą razem przygotujemy.