Skup Samochodów Katowice

Jeśli pragniesz szybko sprzedać bezużyteczne auto, ale brakuje Ci czasu, żeby się zająć wywieszaniem ogłoszeń o sprzedaży, skontaktuj się z nami! Skupujemy wszystkie auta produkowane od 2000 roku, zarówno dostawcze jak i osobowe, całe a także niekompletne. Skup Samochodów Katowice odkupi samochody bez względu na ich stan techniczny i wizualny, zarówno od osób indywidualnych, firm, czy instytucji społecznych.

Zobacz wszystkie marki aut, które skupujemy.

Jeżeli zależy Ci na szybkiej sprzedaży, bezpieczeństwie transakcji a także profesjonalizmie obsługi, to dobrze trafiłeś!
Dzięki naszej firmie, nie będziesz musiał dłużej zastanawiać się, co zrobić, żeby szybko pozbyć się auta!

Skup Samochodów Katowice – Jak działamy?

 1. Kontaktujesz się z naszą firmą – Podstawowym krokiem który musisz zrobić jest zgłoszenie auta w celu sprzedaży. Masz możliwość zrobić to dzwoniąc do nas, pisząc maila, albo poprzez formularz kontaktowy.
 2. Ustalamy spotkanie – Szanując Twój czas umawiamy się na najbardziej odpowiedni dla Ciebie termin.
 3. Dojeżdżamy pod określony adres – Pamiętaj, że dojazd do klienta zawsze jest bezpłatny. Jeżeli, masz taką możliwość, możemy dojechać do Ciebie nawet w ciągu paru godzin.
 4. Dokonujemy wyceny auta – Oceniamy stan Twojego pojazdu oraz ustalamy sumę, jaką za niego otrzymasz. Oferowane przez nas stawki, są w wielu przypadkach lepsze niż te, które proponują dealerzy.
 5. Sporządzamy umowę – Tak, jak w wypadku każdej innej sprzedaży, dopełniamy formalności. Spisujemy umowę kupna-sprzedaży, w dwóch egzemplarzach – dla Ciebie i dla nas.
 6. Wypłacamy ustaloną kwotę – Pieniądze wypłacamy natychmiastowo po podpisaniu umowy. Oczywiście, sam możesz wybrać dogodną dla siebie formę wynagrodzenia.
 7. Odbieramy od Ciebie kupiony samochód – Nasi pracownicy bezzwłocznie odbierają zakupiony pojazd.

Gwarantujemy:

 • Dojedziemy na wskazany adres.
 • Zakupimy je natychmiast po ustaleniu ceny odkupu samochodu.
 • Płacimy w najwygodniejszej dla Państwa formie.
 • Podpisujemy umowę kupna-sprzedaży.
 • Skup Samochodów Katowice, gwarantuje uczciwość i rzetelność.
 • Prowadzimy skup pojazdów na terenie województwa Opolskiego, Śląskiego i Małopolskiego.

Pełna transakcja odbywa się podczas zaledwie jednego spotkania. Nie musisz niepokoić się, że zostaniesz ofiarą oszustwa, ponieważ otrzymasz gotówkę i kopię umowy kupna-sprzedaży, którą razem sporządzimy.