Skup Aut Krapkowice

Jeżeli potrzebujesz błyskawicznie pozbyć się niepotrzebnego auta, ale brakuje Ci czasu, żeby się zająć wywieszaniem ogłoszeń o sprzedaży, napisz do nas! Skupujemy wszystkie pojazdy produkowane od roku 2000, zarówno osobowe jak i dostawcze, nieuszkodzone czy uszkodzone. Skup Aut Krapkowice odkupi samochody bez względu na ich stan techniczny i wizualny, zarówno od osób prywatnych, firm, czy instytucji społecznych.

Zobacz wszystkie marki aut, jakie skupujemy.

Jeżeli zależy Ci na szybkiej sprzedaży, bezpieczeństwie oraz sprawności, to dobrze trafiłeś!
Dzięki nam, nie musisz dłużej zachodzić w głowę, co zrobić, żeby szybko pozbyć się auta!

Skup Aut Krapkowice – Jak działamy?

 1. Kontaktujesz się z naszą firmą – Podstawowym krokiem jaki musisz zrobić jest zgłoszenie pojazdu w celu sprzedaży. Możesz to zrobić za pośrednictwem telefonu, pisząc maila, bądź poprzez formularz kontaktowy.
 2. Ustalamy termin spotkania – Szanując Twój cenny czas umawiamy się na najbardziej odpowiedni dla Ciebie termin.
 3. Przyjeżdżamy pod wskazany adres – Pamiętaj, że dojazd do klienta jest zawsze darmowy. Pod warunkiem, że masz taką możliwość, możemy przyjechać do Ciebie nawet w ciągu paru godzin.
 4. Przeprowadzamy wycenę pojazdu – Oceniamy stan Twojego auta i ustalamy kwotę, którą za niego otrzymasz. Nasze stawki, są niejednokrotnie wyższe niż te, które oferują dealerzy.
 5. Spisujemy umowę – Tak, jak w wypadku każdej innej sprzedaży, dbamy o formalności. Podpisujemy umowę kupna-sprzedaży, po jednym egzemplarzu – dla Ciebie i dla nas.
 6. Wypłacamy ustaloną kwotę – Pieniądze wypłacimy natychmiastowo po podpisaniu umowy kupna-sprzedaży. Oczywiście, możesz wybrać dogodną dla siebie formę zapłaty.
 7. Odbieramy od Ciebie kupiony samochód – Pracownicy naszej firmy bezzwłocznie odbierają kupiony pojazd.

Gwarantujemy:

 • Dojedziemy do wskazanego przez Państwa miejsca.
 • Zakupimy je natychmiast po ustaleniu ceny odkupu samochodu.
 • Zapłacimy w dowolnej, najbardziej dla Państwa dogodnej formie.
 • Odkup samochodu w oparciu o zawarcie umowy kupna-sprzedaży.
 • Skup Aut Krapkowice, zapewnia uczciwość i rzetelność.
 • Prowadzimy skup samochodów z terenu województwa Śląskiego, Opolskiego i Małopolskiego.

Cała transakcja jest realizowana podczas zaledwie jednego spotkania. Nie musisz niepokoić się, że zostaniesz ofiarą oszustwa, ponieważ otrzymasz gotówkę i kopię umowy kupna-sprzedaży, którą wspólnie sporządzimy.