Skup Aut Myślenice

Jeśli potrzebujesz ekspresowo sprzedać bezużyteczne auto, jednak brakuje Ci czasu, aby się zająć zamieszczaniem ogłoszeń o sprzedaży, napisz do nas! Skupujemy wszystkie auta produkowane od roku 2000, zarówno osobowe jak i dostawcze, kompletne a także uszkodzone. Skup Aut Myślenice odkupi pojazdy bez względu na ich stan techniczny i wizualny, zarówno od osób indywidualnych, firm, czy też instytucji państwowych.

Zobacz wszystkie marki aut, jakie skupujemy.

Jeśli zależy Ci na szybkości, bezpieczeństwie transakcji i sprawności, to dobrze trafiłeś!
Dzięki naszej firmie, nie będziesz musiał dłużej zastanawiać się, co zrobić, żeby ekspresowo sprzedać swoje auto!

Skup Aut Myślenice – Jak działamy?

 1. Kontaktujesz się z nami – Pierwszym krokiem jaki musisz wykonać jest zgłoszenie auta do sprzedaży. Możesz to zrobić za pośrednictwem telefonu, mailowo, albo przez formularz kontaktowy.
 2. Ustalamy termin – Ceniąc Twój czas umawiamy się na najbardziej dogodny dla Ciebie termin.
 3. Dojeżdżamy pod określony adres – Pamiętaj, że dojazd do klienta jest zawsze darmowy. Jeśli, masz taką możliwość, jesteśmy w stanie dojechać do Ciebie nawet w ciągu paru godzin.
 4. Wykonujemy wycenę pojazdu – Oceniamy stan Twojego pojazdu oraz ustalamy kwotę, jaką za niego otrzymasz. Oferowane przez nas stawki, są w wielu przypadkach lepsze niż te, które proponują dealerzy.
 5. Sporządzamy umowę – Tak, jak w wypadku każdej innej sprzedaży, dbamy o formalności. Spisujemy umowę kupna-sprzedaży, po jednym egzemplarzu – dla Ciebie i dla nas.
 6. Wypłacamy ustaloną kwotę – Ustaloną kwotę wypłacamy bezzwłocznie po podpisaniu dokumentu. Oczywiście, możesz wybrać najwygodniejszą dla siebie formę zapłaty.
 7. Odbieramy kupiony samochód – Pracownicy naszej firmy bezzwłocznie odbierają kupiony pojazd.

Gwarancja:

 • Dojedziemy do wskazanego przez Państwa miejsca.
 • Zakupimy je natychmiast po ustaleniu ceny odkupu samochodu.
 • Zapłacimy w dowolnej, najbardziej dla Państwa dogodnej formie.
 • Odkup samochodu w oparciu o zawarcie umowy kupna-sprzedaży.
 • Skup Aut Myślenice, gwarantuje uczciwość i rzetelność.
 • Prowadzimy skup pojazdów na terenie województwa Opolskiego, Śląskiego i Małopolskiego.

Pełna transakcja odbywa się podczas zaledwie jednego spotkania. Nie musisz obawiać się, że zostaniesz oszukany, ponieważ otrzymasz gotówkę i kopię umowy kupna-sprzedaży, którą wspólnie sporządzimy.