Skup Samochodów Nowy Sącz

Jeżeli chcesz ekspresowo sprzedać nieprzydatne auto, natomiast nie masz czasu, aby się zająć wywieszaniem informacji o sprzedaży, napisz do nas! Skupujemy wszystkie pojazdy produkowane od 2000 roku, zarówno dostawcze jak i osobowe, całe a także niekompletne. Skup Samochodów Nowy Sącz odkupi samochody niezależnie od ich stanu technicznego i wizualnego, zarówno od osób indywidualnych, firm, czy też instytucji państwowych.

Zobacz wszystkie marki aut, które skupujemy.

Jeśli zależy Ci na szybkiej sprzedaży, bezpieczeństwie a także sprawności, to dobrze trafiłeś!
Dzięki nam, nie musisz dłużej zastanawiać się, co zrobić, żeby ekspresowo sprzedać swoje auto!

Skup Samochodów Nowy Sącz – Jak to działa?

 1. Kontaktujesz się z nami – Podstawowym krokiem który musisz wykonać jest zgłoszenie samochodu na sprzedaż. Możesz to zrobić za pośrednictwem telefonu, wysyłając e-mail, albo poprzez formularz kontaktowy.
 2. Ustalamy spotkanie – Ceniąc Twój cenny czas ustalamy najbardziej odpowiedni dla Ciebie termin.
 3. Dojeżdżamy pod określony adres – Oczywiście dojazd do klienta zawsze jest bezpłatny. Pod warunkiem, że masz taką możliwość, jesteśmy w stanie dojechać do Ciebie nawet w kilka godzin.
 4. Dokonujemy wyceny pojazdu – Oceniamy stan Twojego auta i ustalamy kwotę, jaką możemy zapłacić. Oferowane przez nas stawki, są często wyższe niż te, które oferują dealerzy.
 5. Przygotowujemy umowę – Tak, jak w wypadku każdej innej sprzedaży, dbamy o formalności. Podpisujemy umowę kupna-sprzedaży, w dwóch egzemplarzach – dla Ciebie i dla nas.
 6. Wypłacamy gotówkę – Pieniądze wypłacimy bezzwłocznie po podpisaniu dokumentu. Oczywiście, sam możesz wybrać najwygodniejszą dla siebie formę wynagrodzenia.
 7. Odbieramy od Ciebie kupiony samochód – Pracownicy naszej firmy od razu zabierają kupiony pojazd.

Gwarantujemy:

 • Dojedziemy do wskazanego przez Państwa miejsca.
 • Zakupimy je natychmiast po ustaleniu ceny odkupu samochodu.
 • Zapłacimy w dowolnej, najbardziej dla Państwa dogodnej formie.
 • Odkup samochodu w oparciu o zawarcie umowy kupna-sprzedaży.
 • Skup Samochodów Nowy Sącz, zapewnia uczciwość i rzetelność.
 • Prowadzimy skup aut z terenu województwa Małopolskiego, Opolskiego i Śląskiego.

Pełna transakcja odbywa się podczas zaledwie jednego spotkania. Nie musisz martwić się, że zostaniesz ofiarą oszustwa, ponieważ otrzymasz gotówkę i kopię umowy kupna-sprzedaży, jaką wspólnie sporządzimy.