Skup Samochodów Olesno

Jeśli chcesz w jednej chwili sprzedać zbędne auto, lecz nie masz czasu, żeby się zająć wywieszaniem ogłoszeń o sprzedaży, zadzwoń do nas! Skupujemy wszystkie pojazdy produkowane od roku 2000, zarówno osobowe jak i dostawcze, nieuszkodzone i uszkodzone. Skup Samochodów Olesno odkupi samochody bez względu na ich stan techniczny i wizualny, zarówno od osób prywatnych, przedsiębiorstw, czy instytucji państwowych.

Zobacz wszystkie marki aut, jakie skupujemy.

Jeśli zależy Ci na szybkiej sprzedaży, bezpieczeństwie transakcji oraz profesjonalizmie obsługi, to dobrze trafiłeś!
Dzięki nam, nie musisz dłużej zastanawiać się, co zrobić, żeby szybko pozbyć się auta!

Skup Samochodów Olesno – Jak to działa?

 1. Kontaktujesz się z naszą firmą – Podstawowym krokiem który musisz wykonać jest zgłoszenie samochodu do sprzedaży. Masz możliwość zrobić to telefonicznie, wysyłając e-mail, bądź przez formularz kontaktowy.
 2. Ustalamy termin – Szanując Twój czas umawiamy się na najbardziej odpowiedni dla Ciebie termin.
 3. Dojeżdżamy pod wskazany adres – Pamiętaj, że dojazd do klienta jest zawsze darmowy. Jeśli, masz taką możliwość, jesteśmy w stanie dojechać do Ciebie nawet w kilka godzin.
 4. Dokonujemy wyceny pojazdu – Szacujemy stan Twojego auta i ustalamy kwotę, którą za niego otrzymasz. Nasze stawki, są nierzadko wyższe niż te, które proponują dealerzy.
 5. Spisujemy umowę – Tak, jak w wypadku każdej innej sprzedaży, dbamy o formalności. Podpisujemy umowę kupna-sprzedaży, w dwóch egzemplarzach – dla Ciebie i dla nas.
 6. Wypłacamy ustaloną kwotę – Ustaloną kwotę wypłacimy od razu po podpisaniu umowy. Oczywiście, sam możesz wybrać dogodną dla siebie formę wynagrodzenia.
 7. Odbieramy zakupiony samochód – Nasi pracownicy od razu zabierają kupiony pojazd.

Gwarantujemy:

 • Dojedziemy do wskazanego przez Państwa miejsca.
 • Zakupimy je natychmiast po ustaleniu ceny odkupu samochodu.
 • Płacimy w najwygodniejszej dla Państwa formie.
 • Podpisujemy umowę kupna-sprzedaży.
 • Skup Samochodów Olesno, gwarantuje uczciwość i rzetelność.
 • Świadczymy skup aut z terenu województwa Śląskiego, Opolskiego i Małopolskiego.

Pełna transakcja jest realizowana podczas zaledwie jednego spotkania. Nie masz potrzeby martwić się, że zostaniesz oszukany, ponieważ otrzymasz gotówkę i kopię umowy kupna-sprzedaży, którą razem przygotujemy.