Skup Aut Oświęcim

Jeżeli pragniesz błyskawicznie pozbyć się niepotrzebnego auta, lecz nie masz czasu, aby się zająć publikowaniem ogłoszeń o sprzedaży, skontaktuj się z nami! Skupujemy wszystkie pojazdy produkowane od 2000 roku, zarówno dostawcze jak i osobowe, nieuszkodzone oraz niekompletne. Skup Aut Oświęcim odkupi pojazdy bez względu na ich stan techniczny czy wizualny, zarówno od osób prywatnych, firm, czy instytucji społecznych.

Sprawdź wszystkie marki aut, jakie skupujemy.

Jeśli zależy Ci na szybkiej sprzedaży, bezpieczeństwie transakcji i sprawności, to dobrze trafiłeś!
Dzięki nam, przestaniesz dłużej zastanawiać się, co zrobić, żeby szybko pozbyć się auta!

Skup Aut Oświęcim – Jak działamy?

 1. Kontaktujesz się z naszą firmą – Podstawowym krokiem jaki musisz poczynić jest zgłoszenie samochodu do sprzedaży. Możesz to zrobić telefonicznie, wysyłając e-mail, lub poprzez formularz kontaktowy.
 2. Ustalamy termin – Ceniąc Twój cenny czas ustalamy najbardziej dogodny dla Ciebie termin.
 3. Przyjeżdżamy pod wskazany adres – Oczywiście dojazd do klienta zawsze jest darmowy. Jeśli, masz taką możliwość, możemy przyjechać do Ciebie nawet w ciągu kilku godzin.
 4. Przeprowadzamy wycenę pojazdu – Szacujemy stan Twojego auta i ustalamy kwotę, jaką możemy zapłacić. Oferowane przez nas stawki, są w wielu przypadkach wyższe niż te, które proponują dealerzy.
 5. Spisujemy umowę – Tak, jak w wypadku każdej innej sprzedaży, dbamy o formalności. Podpisujemy umowę kupna-sprzedaży, po jednym egzemplarzu – dla Ciebie i dla nas.
 6. Wypłacamy ustaloną kwotę – Ustaloną kwotę wypłacimy natychmiastowo po podpisaniu dokumentu. Oczywiście, możesz wybrać najwygodniejszą dla siebie formę wynagrodzenia.
 7. Odbieramy kupiony samochód – Nasi pracownicy od razu zabierają kupiony pojazd.

Gwarancja:

 • Dojedziemy na wskazany adres.
 • Zakupimy je natychmiast po ustaleniu ceny odkupu samochodu.
 • Zapłacimy w dowolnej, najbardziej dla Państwa dogodnej formie.
 • Zakup samochodu potwierdzamy umową kupna-sprzedaży.
 • Skup Aut Oświęcim, zapewnia uczciwość i rzetelność.
 • Prowadzimy skup aut na obszarze województwa Śląskiego, Opolskiego i Małopolskiego.

Pełna transakcja jest realizowana podczas zaledwie jednego spotkania. Nie musisz niepokoić się, że zostaniesz pokrzywdzony, ponieważ otrzymasz gotówkę i kopię umowy kupna-sprzedaży, jaką razem sporządzimy.