Skup Aut Pszczyna

Jeśli potrzebujesz w jednej chwili pozbyć się nieprzydatnego auta, a nie masz czasu, aby się zająć publikowaniem ogłoszeń o sprzedaży, zadzwoń do nas! Skupujemy wszystkie pojazdy produkowane od 2000 roku, zarówno dostawcze jak i osobowe, nieuszkodzone a także uszkodzone. Skup Aut Pszczyna odkupi samochody niezależnie od ich stanu technicznego i wizualnego, zarówno od osób prywatnych, firm, czy też instytucji publicznych.

Sprawdź wszystkie marki aut, które skupujemy.

Jeżeli zależy Ci na szybkiej sprzedaży, bezpieczeństwie transakcji oraz sprawności, to dobrze trafiłeś!
Dzięki nam, przestaniesz dłużej zachodzić w głowę, co zrobić, żeby ekspresowo pozbyć się auta!

Skup Aut Pszczyna – Jak to działa?

 1. Kontaktujesz się z naszą firmą – Pierwszym krokiem który musisz wykonać jest zgłoszenie pojazdu na sprzedaż. Możesz to zrobić dzwoniąc do nas, wysyłając e-mail, albo poprzez formularz kontaktowy.
 2. Ustalamy termin – Ceniąc Twój czas umawiamy się na najbardziej dogodny dla Ciebie termin.
 3. Przyjeżdżamy pod wskazany adres – Pamiętaj, że dojazd do klienta jest zawsze darmowy. Pod warunkiem, że masz taką możliwość, możemy dojechać do Ciebie nawet w kilka godzin.
 4. Dokonujemy wyceny auta – Szacujemy stan Twojego samochodu i ustalamy sumę, którą za niego otrzymasz. Oferowane przez nas stawki, są w wielu przypadkach wyższe niż te, które oferują dealerzy.
 5. Sporządzamy umowę – Tak, jak w wypadku każdej innej transakcji, dbamy o formalności. Podpisujemy umowę kupna-sprzedaży, w dwóch egzemplarzach – dla Ciebie i dla nas.
 6. Wypłacamy pieniądze – Gotówkę wypłacamy od razu po podpisaniu umowy kupna-sprzedaży. Oczywiście, możesz wybrać najwygodniejszą dla siebie formę zapłaty.
 7. Odbieramy od Ciebie zakupiony samochód – Pracownicy naszej firmy bezzwłocznie odbierają kupiony pojazd.

Gwarantujemy:

 • Dojedziemy na wskazany adres.
 • Zakupimy je natychmiast po ustaleniu ceny odkupu samochodu.
 • Płacimy w najwygodniejszej dla Państwa formie.
 • Podpisujemy umowę kupna-sprzedaży.
 • Skup Aut Pszczyna, gwarantuje uczciwość i rzetelność.
 • Oferujemy skup samochodów na terenie województwa Opolskiego, Śląskiego i Małopolskiego.

Cała transakcja odbywa się podczas zaledwie jednego spotkania. Nie musisz niepokoić się, że zostaniesz ofiarą oszustwa, ponieważ dostaniesz gotówkę i kopię umowy kupna-sprzedaży, jaką wspólnie przygotujemy.