Skup Samochodów Racibórz

Jeżeli pragniesz szybko pozbyć się zbędnego auta, lecz brakuje Ci czasu, aby się zająć publikowaniem informacji o sprzedaży, skontaktuj się z nami! Skupujemy wszystkie pojazdy produkowane od roku 2000, zarówno dostawcze jak i osobowe, całe czy uszkodzone. Skup Samochodów Racibórz odkupi pojazdy bez względu na ich stan techniczny i wizualny, zarówno od osób indywidualnych, firm, czy też instytucji publicznych.

Sprawdź wszystkie marki aut, które skupujemy.

Jeśli zależy Ci na szybkiej sprzedaży, bezpieczeństwie transakcji a także sprawności, to dobrze trafiłeś!
Dzięki nam, przestaniesz dłużej zastanawiać się, co zrobić, żeby ekspresowo pozbyć się auta!

Skup Samochodów Racibórz – Jak to działa?

 1. Kontaktujesz się z naszą firmą – Pierwszym krokiem jaki musisz poczynić jest zgłoszenie auta w celu sprzedaży. Możesz to zrobić za pośrednictwem telefonu, mailowo, albo przez formularz kontaktowy.
 2. Ustalamy termin spotkania – Szanując Twój czas umawiamy się na najbardziej dogodny dla Ciebie termin.
 3. Przyjeżdżamy pod określony adres – Pamiętaj, że dojazd do klienta jest zawsze darmowy. Jeżeli, masz taką możliwość, jesteśmy w stanie dojechać do Ciebie nawet w ciągu paru godzin.
 4. Dokonujemy wyceny auta – Szacujemy stan Twojego pojazdu i ustalamy sumę, jaką możemy zapłacić. Oferowane przez nas stawki, są w wielu przypadkach wyższe niż te, które oferują dealerzy.
 5. Przygotowujemy umowę – Tak, jak w wypadku każdej innej transakcji, dopełniamy formalności. Podpisujemy umowę kupna-sprzedaży, w dwóch egzemplarzach – dla Ciebie i dla nas.
 6. Wypłacamy pieniądze – Gotówkę wypłacimy natychmiastowo po podpisaniu umowy kupna-sprzedaży. Oczywiście, sam możesz wybrać dogodną dla siebie formę wynagrodzenia.
 7. Odbieramy od Ciebie zakupiony samochód – Pracownicy naszej firmy niezwłocznie odbierają zakupiony pojazd.

Gwarancja:

 • Dojedziemy na wskazany adres.
 • Zakupimy je natychmiast po ustaleniu ceny odkupu samochodu.
 • Zapłacimy w dowolnej, najbardziej dla Państwa dogodnej formie.
 • Zakup samochodu potwierdzamy umową kupna-sprzedaży.
 • Skup Samochodów Racibórz, zapewnia uczciwość i rzetelność.
 • Świadczymy skup samochodów na obszarze województwa Opolskiego, Śląskiego i Małopolskiego.

Pełna transakcja jest realizowana podczas zaledwie jednego spotkania. Nie musisz obawiać się, że zostaniesz oszukany, ponieważ otrzymasz gotówkę i kopię umowy kupna-sprzedaży, którą razem sporządzimy.