Skup Samochodów Rybnik

Jeżeli chcesz w jednej chwili sprzedać niepotrzebne auto, lecz brakuje Ci czasu, aby się zająć publikowaniem ogłoszeń o sprzedaży, skontaktuj się z nami! Skupujemy wszystkie auta produkowane od roku 2000, zarówno dostawcze jak i osobowe, kompletne czy niekompletne. Skup Samochodów Rybnik odkupi samochody bez względu na ich stan techniczny i wizualny, zarówno od osób indywidualnych, przedsiębiorstw, czy instytucji publicznych.

Sprawdź wszystkie marki aut, które skupujemy.

Jeżeli zależy Ci na szybkości, bezpieczeństwie a także sprawności, to dobrze trafiłeś!
Dzięki naszej firmie, nie będziesz musiał dłużej zastanawiać się, co zrobić, żeby ekspresowo pozbyć się auta!

Skup Samochodów Rybnik – Jak działamy?

 1. Kontaktujesz się z naszą firmą – Podstawowym krokiem który musisz wykonać jest zgłoszenie samochodu na sprzedaż. Masz możliwość zrobić to za pośrednictwem telefonu, pisząc maila, lub przez formularz kontaktowy.
 2. Ustalamy termin spotkania – Respektując Twój czas ustalamy najbardziej dogodny dla Ciebie termin.
 3. Przyjeżdżamy pod określony adres – Oczywiście dojazd do klienta zawsze jest bezpłatny. Jeśli, masz taką możliwość, jesteśmy w stanie dojechać do Ciebie nawet w ciągu paru godzin.
 4. Przeprowadzamy wycenę pojazdu – Oceniamy stan Twojego samochodu oraz ustalamy sumę, jaką za niego otrzymasz. Nasze stawki, są w wielu przypadkach wyższe niż te, które przedkładają dealerzy.
 5. Spisujemy umowę – Tak, jak w wypadku każdej innej sprzedaży, dopełniamy formalności. Podpisujemy umowę kupna-sprzedaży, w dwóch egzemplarzach – dla Ciebie i dla nas.
 6. Wypłacamy gotówkę – Ustaloną kwotę wypłacamy bezzwłocznie po podpisaniu umowy kupna-sprzedaży. Oczywiście, sam możesz wybrać dogodną dla siebie formę zapłaty.
 7. Odbieramy kupiony samochód – Pracownicy naszej firmy bezzwłocznie odbierają kupiony pojazd.

Gwarancja:

 • Dojedziemy na wskazany adres.
 • Zakupimy je natychmiast po ustaleniu ceny odkupu samochodu.
 • Zapłacimy w dowolnej, najbardziej dla Państwa dogodnej formie.
 • Podpisujemy umowę kupna-sprzedaży.
 • Skup Samochodów Rybnik, gwarantuje uczciwość i rzetelność.
 • Świadczymy skup pojazdów z terenu województwa Małopolskiego, Opolskiego i Śląskiego.

Cała transakcja jest realizowana podczas zaledwie jednego spotkania. Nie musisz niepokoić się, że zostaniesz oszukany, ponieważ dostaniesz gotówkę i kopię umowy kupna-sprzedaży, jaką wspólnie przygotujemy.