Skup aut Zabrze

Jeżeli pragniesz w jednej chwili pozbyć się zbędnego auta, jednak brakuje Ci czasu, żeby się zająć zamieszczaniem ogłoszeń o sprzedaży, zadzwoń do nas! Skupujemy wszystkie auta produkowane od 2000 roku, zarówno dostawcze jak i osobowe, kompletne a także niekompletne. Skup Samochodów Zabrze odkupi pojazdy bez względu na ich stan techniczny i wizualny, zarówno od osób prywatnych, przedsiębiorstw, czy też instytucji społecznych.

Sprawdź wszystkie marki aut, które skupujemy.

Jeżeli zależy Ci na szybkości, bezpieczeństwie a także sprawności, to dobrze trafiłeś!
Dzięki nam, przestaniesz dłużej zastanawiać się, co zrobić, żeby szybko pozbyć się auta!

Skup Samochodów Zabrze – Jak to działa?

 1. Kontaktujesz się z nami – Pierwszym krokiem jaki musisz zrobić jest zgłoszenie auta na sprzedaż. Możesz to zrobić za pośrednictwem telefonu, wysyłając e-mail, bądź przez formularz kontaktowy.
 2. Ustalamy termin spotkania – Respektując Twój cenny czas ustalamy najbardziej odpowiedni dla Ciebie termin.
 3. Przyjeżdżamy pod wskazany adres – Pamiętaj, że dojazd do klienta zawsze jest darmowy. Pod warunkiem, że masz taką możliwość, jesteśmy w stanie dojechać do Ciebie nawet w ciągu paru godzin.
 4. Wykonujemy wycenę pojazdu – Oceniamy stan Twojego pojazdu oraz ustalamy sumę, jaką za niego otrzymasz. Nasze stawki, są w wielu przypadkach wyższe niż te, które proponują dealerzy.
 5. Spisujemy umowę – Tak, jak w wypadku każdej innej sprzedaży, dbamy o formalności. Podpisujemy umowę kupna-sprzedaży, po jednym egzemplarzu – dla Ciebie i dla nas.
 6. Wypłacamy ustaloną kwotę – Ustaloną kwotę wypłacamy natychmiastowo po podpisaniu dokumentu. Oczywiście, sam możesz wybrać najwygodniejszą dla siebie formę wynagrodzenia.
 7. Odbieramy od Ciebie kupiony pojazd – Nasi pracownicy od razu odbierają kupiony pojazd.

Gwarancja:

 • Dojeżdżamy pod wskazany adres.
 • Zakupimy je natychmiast po ustaleniu ceny odkupu samochodu.
 • Zapłacimy w dowolnej, najbardziej dla Państwa dogodnej formie.
 • Odkup samochodu w oparciu o zawarcie umowy kupna-sprzedaży.
 • Skup Samochodów Zabrze, zapewnia uczciwość i rzetelność.
 • Świadczymy skup samochodów z terenu województwa Opolskiego, Śląskiego i Małopolskiego.

Cała transakcja odbywa się podczas zaledwie jednego spotkania. Nie masz potrzeby niepokoić się, że zostaniesz ofiarą oszustwa, ponieważ otrzymasz gotówkę i kopię umowy kupna-sprzedaży, jaką wspólnie przygotujemy.